Duyurular

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI’NDAN AĞIRAKÇA’YA ZİYARET 26-01-2015

AK PARTİ MARDİN İL BAŞKANI BAHATTİN UNCU VE BERABERİNDEKİ HEYET, ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ AHMET AĞIRAKÇA’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Ak Parti Mardin İl Başkanı Bahattin Uncu ve beraberindeki heyet, Artuklu Üniversitesi Rektörü Ahmet Ağırakça’yı makamında ziyaret etti.


Ziyaretten memnun olduğunu belirten Rektör Ağırakça, Ak Parti’nin hizmet odaklı düşünmesi Türkiye’yi dünya klasmanında hak ettiği yere getirdiğini söyledi. Rektör Ağırakça; “Ülkesini ve milletini düşünen parti ya da kurumlar kendisiyle beraber üstünde yaşamış olduğu coğrafyayı da büyütür. Bu anlamda Mardin’in de hizmete ve büyütülmeye ihtiyacı var. Karşılıklı olarak bu memleket için el ele verirsek kazanan tarafın bizler olduğunu hepimiz göreceğiz. Kendi aramızdaki birlikteliği devam ettirdiğimiz zaman hiçbir şer odaklı güç karşımızda duramayacaktır. Sizler siyasetçi olarak çok çalışmalısınız. Sizlerden başarılı hizmetlerini bekliyoruz" dedi.


Ak Parti İl Başkanı Uncu ise, “Bizler eskimeyen AK Parti’nin yeni oluşumu olarak bu kadim şehri hak ettiği yere getirebilmek için elimizden gelen her türlü gayreti sarf etmeye hazır olacağız. Önümüzdeki milletvekilleri seçimlerine büyük bir hazırlık içine gireceğiz. İlçe ve mahallelerimizi karış karış dolaşacağız. 13 yıldır Ak Parti hükümetlerinin yapmış oldukları hizmetleri herkese anlatacağız” diye konuştu.

 

Haber Kaynağı: 

http://www.milliyet.com.tr/ak-parti-mardin-il-baskani-ndan-agirakca-mardin-yerelhaber-590116/

TV PROGRAMLARI

  • İNTERPOL'DEN KARADAVİ İÇİN KIRMIZI BÜLTEN - KANAL A HABER MERKEZİ AHMET AĞIRAKÇA TELEFON BAĞLANTISI
  • MISIR DEVLET BAŞKANI KARADAVİ İÇİN KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARDI - KANAL A ANA HABER TEL. BAĞLANTISI
  • KÜRT MESELESİNE İSLAMİ ÇÖZÜM ÇALIŞTAYI, ÇÖZÜM SÜRECİ KANAL A HABER MERKEZİ TELEFON BAĞLANTISI
  • ''PROF. DR. AHMET AĞIRAKÇA ÇÖZÜM SÜRECİNE KATKI YAPACAĞINI SÖYLEDİ '' - TRT HABER ÖĞLE HABERLERİ CANLI ÇEKİM
  • MISIR KARADAVİ HAKKINDA KIRMIZI BÜLTEN ÇIKARDI - KANAL A HABERLER TELEFON BAĞLANTISI
  • AVUSTURYADAKİ TARTIŞMALI İSLAM TASARISINA ONAY - FİNLANDİYANIN RADYODAN KURAN YAYINI YAPACAK OLMASI - KANAL A HABERLER TELEFON BAĞLANTISI
  • Ahmet AĞIRAKÇA - Türkiye'nin Nabzı | Fıtrat ve Kadın-Erkek Eşitliği
  • Türkiye'nin Nabzı - İdeal Evlilik - Ahmet Ağırakça - 28 Temmuz 2013